EU verantwoordelijke: Renault Nederland N.V. Postbus 75784 1118 ZX Schiphol-Rijk, NL 020-3549111 www.renault.nl klantenservice@renault.nl
***Deze auto staat op de Locatie: Motorenweg 25 te Delft 015-5150085**
Digo is al 60 jaar een begrip in de regio en ver daar buiten. Wij hebben 250 occasions op voorraad verdeeld over 2 vestigingen te Delft. Meer weten? www.digodelft.nl
Wat een superluxe Renault Captur is dit! Met de 360graden camera functie op deze auto is hij niet alleen mooi, maar ook luxe. Hij zit echt vol met opties. Wilt u deze auto eens in het echt bekijken? Maak dan een afspraak, of kom gezellig langs. Wij zien u graag verschijnen.
Het elegante design onderstreept de uitstekende rijkwaliteiten van deze puur Franse auto. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. De lederen bekleding geeft het interieur een hoogwaardige uitstraling. In deze Renault profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Het high performance audiosysteem is volledig afgestemd op de akoestiek van de auto; genieten dus! Nooit meer een lege smartphone: de draadloze telefoonlader laadt onderweg bij – zonder snoertjes! Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. De uitrusting van deze Renault is met full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Renault Captur is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De camera van de verkeersborddetectie herkent verschillende soorten verkeersborden en toont deze op het dashboard. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. U bent mede dankzij hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Twijfel niet bij vragen! U kunt bij ons terecht. Wij vinden het leuk om u alles over deze auto te vertellen!
Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg gemaakt. Het is echter mogelijk dat in de advertentietekst bepaalde opties en/of accessoires abuis verkeerd zijn vermeld. Mochten bepaalde opties of accessoires essentieel voor u zijn vraag er dan naar bij de aankoop.
Openingstijden showroom:
Maandag t/m vrijdag : 09.00 – 18:00 uur
Vrijdag: 19.00 – 21:00 uur
Zaterdag: 10.00 – 17:00 uur
Specificaties
Algemeen
| Merk | Renault |
| Type | Captur |
| Uitvoering | 1.0 TCe EDITION ONE . 1e EIG.GARANTIE 6-2031* |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 87.529 km |
| Schakeling | Handgeschakeld |
| Kleur | grijs |
| Bekleding | Leder, |
| Carroserie | SUV |
| Zitplaatsen | 5 |
| Deuren | 5 |
Technische specificaties
| Vermogen | 91 pk |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie (0-100) | 14 sec |
| Koppel | 67 nm |
| Motorinhoud | 999 cc |
| Aantal cilinders | 3 |
| Aandrijving | motorisch |
Maten & Gewichten
| Ledig gewicht | 1196 kg |
| Maximum massa | 1753 kg |